Tel: 088 - 008 99 00 | Email:

Contact Salons

Zoek een Salon bij u in de buurt:

1. Size Zero Franchise Alkmaar NIEUW

Franchise
In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Carla Verschut-Heilig

Groot Nieuwland 10
1811 ET Alkmaar

Boekingen per mail via: alkmaar@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-57 80 10 35

BOEK ALKMAAR ONLINE
2. Size Zero Franchise Almere

Franchise

Salonmanager: Bianca Schutte & Marion Swierstra

Schoonheidssalon Beachline
Kopenhagenstraat 2
1334 CA Almere

Boekingen per mail via: almere@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via:  06-82 70 17 99

BOEK ALMERE ONLINE
3. Size Zero Franchise Alphen a/d Rijn

Franchise

Salonmanager: Anastasia Goldenberg

ORANGE WELLNESSCLUB

Kalkovenweg 52

2401 LK ALPHEN A/D RIJN

 

Boekingen per mail via: alphen@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-517 964 85

4. Size Zero Franchise Amstelveen

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Natasha Chin

ALPENSTEIN
Alpen Rondweg 102, Unit G
1186EA AMSTELVEEN

Boekingen per mail via: amstelveen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-23 57 24 08

BOEK AMSTELVEEN ONLINE

 

5. Size Zero Amsterdam Kinkerstraat NIEUW

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Romy Schemmekes

Kinkerstraat 382-384
1053 GJ Amsterdam

Boekingen per telefoon via: 088  – 008 99 00

Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.
Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar amsterdamkinkerstraat@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK AMSTERDAM ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy. 

Deze salon is ook te boeken via 

6. Size Zero Amsterdam Wibautstraat

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanage: Govhar Kasimova

Sportcity
Wibautstraat 224
1097 DN AMSTERDAM

Boekingen per telefoon via: 088-008 99 00

Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.
Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar amsterdam@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK AMSTERDAM WIBAUTSTRAAT ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy. 

Deze salon is ook te boeken via 

7. Size Zero Antwerpen

Binnenkort meer info…

8. Size Zero Franchise Apeldoorn

Franchise

Salonmanager: Galina Mensinga

Helfrichstraat 48
7311 JB APELDOORN

Boekingen per mail via: apeldoorn@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 055 – 312 44 75

BOEK APELDOORN ONLINE
9. Size Zero Franchise Arnhem

Franchise In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Olivera Kosanovic

Jansbinnensingel 16
6811 AK Arnhem

Boekingen per mail via: arnhem@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 50 62 17 90

BOEK ARNHEM ONLINE
10. Size Zero Franchise Assen NIEUW

Franchise

Salonmanager: Dominique Scheper van Santen

Boekingen per mail via: assen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 55 47 12 10

BOEK ASSEN ONLINE

11. Size Zero Franchise Badhoevedorp

Franchise In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanagers: Stefanie Petterson

HealthCity
Sloterweg 301
1171 VB  BADHOEVEDORP

Boekingen per mail via: badhoevedorp@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 27 41 00 75

BOEK BADHOEVEDORP ONLINE
12. Size Zero Franchise Breda

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Franchise

Salonmanager: Mires Aalbersberg

Yorimage

Baronielaan 286

4837 BH BREDA

Boekingen per mail via: breda@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-55 46 11 95

13. Size Zero Franchise Culemborg NIEUW

Franchise – open vanaf 15 mei!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Willy van Loon

La Peau Satin
Koopmansgildeplein 20
4105 TX Culemborg

Boekingen per mail via: culemborg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 0345 – 724905

BOEK CULEMBORG ONLINE
14. Size Zero Franchise Den Bosch / Vught

Franchise 

Momenteel wegens verbouwing gesloten.

Salonmanager: Vanessa Kersout

Bosscheweg 2

5261 AA Vught / Den Bosch

Boekingen per mail via: denbosch@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:

 

15. Size Zero Den Haag

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Angelique Verbraeken

Javastraat 102
2585 AV DEN HAAG

Boekingen per telefoon via: 088  – 008 99 00
Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.
Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar denhaag@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK DEN HAAG ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy.

Deze salon is ook te boeken via 

16. Size Zero Eersel

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Bernice Buis

Fitfactory Eersel Dreef 31 5521 GN EERSEL

Boekingen per mail via: eersel@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06 – 22 46 79 00

BOEK EERSEL ONLINE

17. Size Zero Franchise Eindhoven NIEUW

Franchise

Salonmanager: Denise van Gerven

Hoogstraat 10
5611 JR EINDHOVEN

Boekingen per mail via: eindhoven@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 11 00 42 11

BOEK EINDHOVEN ONLINE

18. Size Zero Franchise Enschede

Franchise

In deze salon is ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Nicky de Vos

Trifora

Kotkampweg 65

7531 AS ENSCHEDE

Boekingen per mail via: enschede@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-81 12 98 93

BOEK ENSCHEDE ONLINE
19. Size Zero Franchise Gouda

Franchise

Salonmanager: Artie Hoeba-Fuertes Plana

SPORTCITY

Groenhovenpark 1

2803 PH GOUDA

Boekingen per mail via: gouda@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  06-12 70 26 16

BOEK GOUDA ONLINE
20. Size Zero Franchise Groningen

Franchise 

Salonmanager: Dominique Scheper van Santen

Anna de Kok Personal Trainingsstudio
Oosterstraat 29A-1
9711 NP GRONINGEN

Boekingen per mail via: groningen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 55 47 12 10

BOEK GRONINGEN ONLINE
21. Size Zero Franchise Haarlem

Franchise 

Salonmanager: Jerney Harteman

Fitland

Bijdorplaan 15

2015 CE HAARLEM

Boekingen per mail via: haarlem@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-12 21 65 50

BOEK HAARLEM ONLINE
22. Size Zero Franchise Heerhugowaard

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Astrid Harmsen

Hal Trade Center
Stationsplein 99, ingang A – unit 109
1703 WE HEERHUGOWAARD

Boekingen per mail via: heerhugowaard@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-452 928 27

BOEK HEERHUGOWAARD ONLINE

23. Size Zero Franchise Hilversum

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager:  Melanie Korver

Loosdrechtseweg 1A

1217 TE Hilversum

Boekingen per mail via: hilversum@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-36 10 14 66

BOEK HILVERSUM ONLINE

24. Size Zero Franchise Hoofddorp

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Aziza Kassem

Bijlmermeerstraat 16
2131 HG Hoofddorp

Boekingen per mail via: hoofddorp@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06 – 46 33 01 31

BOEK HOOFDDORP ONLINE
25. Size Zero Franchise Hoorn

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Anita Slijkerman

Vredehofstraat 5
1624 XG Hoorn

Boekingen per mail via: hoorn@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06 – 45084259

BOEK HOORN ONLINE
26. Size Zero Franchise Laren

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jerney Harteman

Florencius
Leemzeulder 31
1251 AM  Laren

Boekingen per mail via: laren@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-41948765

BOEK LAREN ONLINE

27. Size Zero Franchise Leeuwarden

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jacqueline, Gerrie en Jeffrey Hoekstra (vitaliteitscoach)

Gezondheidscentrum

Rengersstate

Rengerslaan 2G

8917 DD LEEUWARDEN

Boekingen per mail via: leeuwarden@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-13856030 (ook bereikbaar via WhatsApp)

BOEK LEEUWARDEN ONLINE

 

28. Size Zero Franchise Leiderdorp

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jody Kreeft
Ontspan Me Reaal 2F
2353 TL LEIDERDORP

Boekingen per mail via: leiderdorp@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-43 08 36 19 

BOEK LEIDERDORP ONLINE
29. Size Zero Marbella SPANJE

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Ely & Darby

Av. de las Naciones Unidas
B-37-A 29660
Marbella
Málaga, Spanje

Boekingen per mail via: marbella@sizezero.es

Boekingen per telefoon via: (0034) 627 847 171

BOEK MARBELLA ONLINE
30. Size Zero franchise Nieuwegein

franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Petra Maria de Groot – Blokdijk

Laagraven 5D
3439LG Nieuwegein

Boekingen per mail via: nieuwegein@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 29 07 47 27

BOEK NIEUWEGEIN ONLINE
31. Size Zero Franchise Nijmegen

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Joan Babona

Sport palace Nijmegen
Nieuwe Dukenburgseweg 7
6534 AD NIJMEGEN

Boekingen per mail via: nijmegen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 13 38 07 73

BOEK NIJMEGEN ONLINE
32. Size Zero Franchise Noordwijk

Extra large salon – Kom gezellig samen!

Franchise Salonmanager: Marja Haasnoot

AZZURRO WELLNESS
Oude Zeeweg 57
2202 CJ NOORDWIJK

Boekingen per mail via: noordwijk@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  071 361 47 02

33. Size Zero Franchise Pijnacker

Franchise
Salonmanager: Nadia Jahangier
Katwijkerlaan 105
2641 PE PIJNACKER

Boekingen per mail via: pijnacker@sizezero.nl 

Boekingen per telefoon via: 06 – 29 07 42 22

BOEK PIJNACKER ONLINE
34. Size Zero Franchise Purmerend

Franchise

Salonmanager: Ilyana Shanti Harmsen

Wagenweg 12Q
1442 BX Purmerend

Boekingen per mail via: purmerend@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  085 060 62 06

BOEK PURMEREND ONLINE
35. Size Zero Franchise Ridderkerk

Franchise

Salonmanager: Perrette van Gorsel

Bourgondischelaan 24
2983 SH RIDDERKERK

Boekingen per mail via: ridderkerk@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-27 36 81 12

BOEK RIDDERKERK ONLINE
36. Size Zero Rotterdam Centrum

Extra large Salon – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Gül Parlar

Churchillplein 182
3011 EW Rotterdam

Boekingen per telefoon via: 088 – 008 99 00 Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.  Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar rotterdam@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK ROTTERDAM ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy.

Deze salon is ook te boeken via 

37. Size Zero Franchise Schiedam

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Anja

de Brauwweg 20-30, 4e toren
3125 AE Schiedam

Boekingen per mail via: schiedam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-28983935

38. Size Zero Franchise Tilburg

Franchise

Salonmanager: Patty Duster

CARRE BEAUTY
Koestraat 138
5014 EG TILBURG

Boekingen per mail via: tilburg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  06-29 33 29 93

BOEK TILBURG ONLINE
39. Size Zero Franchise Utrecht

Franchise 

 

momenteel wegens vakantie gesloten…

40. Size Zero Franchise Volendam

Franchise 

Salonmanager: Anja Zwarthoed

Pegasusstraat 16
1131 NB Volendam

Boekingen per mail via: volendam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 40802868

41. Size Zero Franchise Woensdrecht

Franchise

Salonmanager: Natasja Buijk – de Jong

Get Zero
Wassevendreef 11
4641 DA Ossendrecht

Boekingen per mail: woensdrecht@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 23 95 06 49 of 0164 – 85 04 38

BOEK WOENSDRECHT ONLINE
42. Size Zero Franchise Zaandam

Franchise

Salonmanager: Jennifer Bouwman

Mahoniehout 10-12
1507 ED ZAANDAM

Boekingen per mail: zaandam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-57 70 06 03

43. Size Zero Franchise Zeist NIEUW

Franchise – geopend vanaf  1 augustus!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Lisa van Blaricum

Kerkweg 9
3701 HD ZEIST

Boekingen per mail: zeist@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 13 74 41 32

44. Size Zero Franchise Zoetermeer

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Monique Siegelaer

Petuniatuin 24
2724 NA ZOETERMEER

Boekingen per mail: zoetermeer@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 42 335 813

BOEK ZOETERMEER ONLINE

Heb je nog vragen of wil je meer informatie? Laat een bericht achter.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw telefoon nummer (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Waar mensen werken worden fouten gemaakt. Klachten worden uiteraard wel serieus genomen. Wij lossen deze graag voor u op, een tevreden klant is voor ons van groot belang. Via een melding naar het mailadres klacht@sizezero.nl gaan we er serieus mee aan de slag. Bij voorbaat dank voor uw feedback!