Tel: 088 - 008 99 00 | Email:

Contact Salons

Nu al meer dan 40 salons in binnen- en buitenland!

Size Zero Franchise Alkmaar

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Carla Verschut-Heilig
Groot Nieuwland 10
1811 ET Alkmaar

Boekingen per mail via: alkmaar@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-57 80 10 35

BOEK ALKMAAR ONLINE
Size Zero Franchise Almere

Franchise

Salonmanager: Bianca Schutte & Marion Swierstra

Schoonheidssalon Beachline
Kopenhagenstraat 2
1334 CA Almere

Boekingen per mail via: almere@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  088 008 99 00

Size Zero Franchise Alphen a/d Rijn

Franchise

Salonmanager: Anastasia Goldenberg
Sterrenlaan 166 2402 BC
Alphen aan den Rijn

Boekingen per mail via: alphen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-517 964 85

Size Zero Franchise Amstelveen

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Natasha Chin ALPENSTEIN
Alpen Rondweg 102, Unit G
1186EA AMSTELVEEN

Boekingen per mail via: amstelveen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 088 008 99 00

Size Zero Amsterdam Kinkerstraat

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Romy Schemmekes
Kinkerstraat 382-384
1053 GJ Amsterdam

Boekingen per telefoon via: 088  – 008 99 00 Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00. Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar amsterdamkinkerstraat@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK AMSTERDAM ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy. 

Deze salon is ook te boeken via 

Size Zero Amsterdam Wibautstraat

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Govhar Kasimova Sportcity
Wibautstraat 224
1097 DN AMSTERDAM

Voor boekingen in onze vestigingen in Amsterdam, kunt u contact met ons opnemen per telefoon via: 088-008 99 00 Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00 uur. Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar amsterdam@sizezero.nl

Size Zero Franchise Apeldoorn

Franchise

Salonmanager: Galina Mensinga
Helfrichstraat 48
7311 JB APELDOORN

Boekingen per mail via: apeldoorn@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 055 – 312 44 75

BOEK APELDOORN ONLINE
Size Zero Franchise Arnhem

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Olivera Kosanovic
Jansbinnensingel 16
6811 AK Arnhem

Boekingen per mail via: arnhem@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 50 62 17 90

BOEK ARNHEM ONLINE
Size Zero Franchise Bakoe (Azerbeidzjan)

Franchise

Size Zero Azerbeidzjan
District Nasimi
C. Mammadquluzade 85 L
AZ1078 Bakoe
Azerbeidzjan

Boekingen per mail via: baku@sizezero.az
Boekingen per telefoon via +994552111428

BOEK BAKOE ONLINE
Size Zero Franchise Badhoevedorp

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanagers: Stefanie Petterson
HealthCity Sloterweg 301
1171 VB  BADHOEVEDORP

Boekingen per mail via: badhoevedorp@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 27 41 00 75

BOEK BADHOEVEDORP ONLINE
Size Zero Franchise Breda

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Franchise

Salonmanager: Mires Aalbersberg Yorimage
Baronielaan 286
4837 BH BREDA

Boekingen per mail via: breda@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-55 46 11 95

Size Zero Franchise Culemborg

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Willy van Loon La Peau Satin
Koopmansgildeplein 20
4105 TX Culemborg

Boekingen per mail via: culemborg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 0345 – 724905

BOEK CULEMBORG ONLINE
Size Zero Den Haag

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Kristina Klochkova
Javastraat 102
2585 AV DEN HAAG

Boekingen per telefoon via: 088  – 008 99 00 Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00. Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar denhaag@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK DEN HAAG ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy.

Deze salon is ook te boeken via 

Size Zero Franchise Eersel

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Bernice Buis

Fitfactory Eersel Dreef 31
5521 GN EERSEL

Boekingen per mail via: eersel@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 
06 – 22 46 79 00

BOEK EERSEL ONLINE

Size Zero Franchise Eindhoven

Franchise

Salonmanager: Denise van Gerve
Hoogstraat 10
5611 JR EINDHOVEN

Boekingen per mail via: eindhoven@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 11 00 42 11

BOEK EINDHOVEN ONLINE

Size Zero Franchise Enschede

Franchise

In deze salon is ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Nicky de Vos Trifora
Kotkampweg 65
7531 AS ENSCHEDE

Boekingen per mail via: enschede@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-81 12 98 93

BOEK ENSCHEDE ONLINE
Size Zero Franchise Gorinchem NIEUW

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salon manager Willy van Loon La Peau Satin
Boerenstraat 5
4201GA Gorinchem

 

Boeking per mail via: gorinchem@sizezero.nl
Boeking per telefoon via: (0031) 0345 724905

 

Size Zero Franchise Gouda

Franchise

Salonmanager: Artie Hoeba-Fuertes Plana
SPORTCITY Groenhovenpark 1
2803 PH
 GOUDA

Boekingen per mail via: gouda@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  06-12 70 26 16

BOEK GOUDA ONLINE
Size Zero Franchise Groningen

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Dominique Scheper van Santen
Size Zero Groningen Pakhuissuites
Kleine Butjesstraat 1
9712 EX GRONINGEN

Boekingen per mail via: groningen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 55 47 12 10

BOEK GRONINGEN ONLINE
Size Zero Franchise Haarlem

Franchise 

Salonmanager: Jerney Harteman Fitland
Bijdorplaan 15
2015 CE HAARLEM

Boekingen per mail via: haarlem@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 088-008 99 00

BOEK HAARLEM ONLINE
Size Zero Franchise Heerhugowaard

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Astrid Harmsen

Bickerstraat 35
1701 ED Heerhugowaard

Boekingen per mail via: heerhugowaard@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 072-2100108

BOEK HEERHUGOWAARD ONLINE

Size Zero Franchise Hilversum

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager:  Loes Geijtenbeek

Havenstraat 95
1211 KJ Hilversum

Boekingen per mail via: hilversum@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-36 10 14 66

BOEK HILVERSUM ONLINE

Size Zero Franchise Hoofddorp

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Aziza Kassem
Bijlmermeerstraat 16
2131 HG Hoofddorp

Boekingen per mail via: hoofddorp@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 46 33 01 31
BOEK HOOFDDORP ONLINE
Size Zero Franchise Hoorn

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Anita Slijkerman

Vredehofstraat 5
1624 XG Hoorn

Boekingen per mail via: hoorn@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 45084259

BOEK HOORN ONLINE
Size Zero Franchise Katwijk

Extra large salon – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Franchise

Salonmanager: Marja Haasnoot AZZURRO
WELLNESS Tramstraat 16
2225 CL KATWIJK

Boekingen per mail via: katwijk@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  071 361 47 02

Size Zero Franchise Laren

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jerney Harteman
Florencius
Leemzeulder 31
1251 AM  Laren

Boekingen per mail via: laren@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-41948765

BOEK LAREN ONLINE
Size Zero Franchise Leerdam NIEUW

Franchise

Salonmanager Willy van Loon La Peau Satin – vestiging Leerdam –
Meent 50
4141 AD Leerdam

Boekingen per mail via: leerdam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 0345 724905

BOEK LEERDAM ONLINE
Size Zero Franchise Leiderdorp

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jody Kreeft
Zijlbaan 42a (ingang Yoga-loft Leiderdorp)
2352 BN Leiderdorp

Boekingen per mail via: leiderdorp@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-43 08 36 19 

BOEK LAREN ONLINE
Size Zero Franchise Leeuwarden

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jacqueline, Gerrie en Jeffrey Hoekstra (vitaliteitscoach)
Gezondheidscentrum Rengersstate
Rengerslaan 2G
8917 DD LEEUWARDEN

Boekingen per mail via: leeuwarden@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-13856030 (ook bereikbaar via WhatsApp)

BOEK LEEUWARDEN ONLINE
Size Zero Franchise Malden NIEUW

Franchise – open vanaf 1 oktober 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Priscilla van der Wielen
Kerkweg 26
6581 AW Malden

Boekingen per mail via: malden@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 0
6 23 69 55 59

BOEK MALDEN ONLINE
Size Zero franchise Nieuwegein

franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Petra Maria de Groot – Blokdijk
Laagraven 5D
3439LG Nieuwegein

Boekingen per mail via: nieuwegein@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 29 07 47 27

BOEK NIEUWEGEIN ONLINE
Size Zero Marbella (Spanje) - POP UP

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk! Salonmanager: Libby Av. de las Naciones Unidas B-37-A 29660 Marbella Málaga, Spanje Boekingen per mail via: marbella@sizezero.es Boekingen per telefoon via: (0034) 627 847 171

Size Zero Franchise Nijmegen

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Joan Babona Sport palace Nijmegen
Nieuwe Dukenburgseweg 7
6534 AD NIJMEGEN

Boekingen per mail via: nijmegen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 13 38 07 73

BOEK NIJMEGEN ONLINE
Size Zero Franchise Pijnacker

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Nadia Jahangier

Katwijkerlaan 105
2641 PE PIJNACKER

Boekingen per mail via: pijnacker@sizezero.nl 
Boekingen per telefoon via: 06 – 29 07 42 22

 

Size Zero Franchise Ridderkerk

Franchise

Salonmanager: Perrette van Gorsel
Bourgondischelaan 24
2983 SH RIDDERKERK

Boekingen per mail via: ridderkerk@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-27 36 81 12

BOEK RIDDERKERK ONLINE
Size Zero Rotterdam Centrum

Extra large Salon – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Gül Parlar
Churchillplein 182
3011 EW Rotterdam

Boekingen per telefoon via: 088 – 008 99 00 Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.  Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar rotterdam@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK ROTTERDAM ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy.

Deze salon is ook te boeken via 

Size Zero Franchise Schiedam

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Anja de
Brauwweg 20-30, 4e toren
3125 AE Schiedam

Boekingen per mail via: schiedam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-28983935

Size Zero Franchise Stadskanaal

Franchise

Salonmanager: Alyda Moed

Handelsstraat 55
9501 EW Stadskanaal

Boekingen per mail: stadskanaal@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 16082458

BOEK STADSKANAAL ONLINE
Size Zero Franchise Tilburg

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Patty Duster
CARRE BEAUTY Koestraat 138
5014 EG TILBURG

Boekingen per mail via: tilburg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  06-29 33 29 93

BOEK TILBURG ONLINE
Size Zero Franchise Voorburg NIEUW

Franchise – geopend per september

Salonmanager: Marian Verschoor – van Luijk
Herenstraat 64
2271 CJ VOORBURG

Boekingen per mail via: voorburg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 070 387 13 67

BOEK VOORBURG ONLINE
Size Zero Franchise Venlo Nieuw

Franchise – geopend vanaf  2 januari!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Elske van der Vliet
Ferdinand Bolstraat 45
5914 XN Venlo

Boekingen per mail: Venlo@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 19 83 20 53

BOEK VENLO ONLINE
Size Zero Franchise Woensdrecht

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Natasja Buijk – de Jong
Wassevendreef 11
4641 DA Ossendrecht

Boekingen per mail: woensdrecht@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 23 95 06 49 of 0164 – 85 04 38

BOEK WOENSDRECHT ONLINE
Size Zero Franchise Zaandam

Franchise

Salonmanager: Jennifer Bouwman
Mahoniehout 10-12
1507 ED ZAANDAM

Boekingen per mail: zaandam@sizezero.nle
Boekingen per telefoon via: 06-57 70 06 03

BOEK ZAANDAM ONLINE
Size Zero Franchise Zeist NIEUW

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Lisa van Blaricum
Kerkweg 9
3701 HD ZEIST

Boekingen per mail: zeist@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 13 74 41 32

BOEK ZEIST ONLINE
Size Zero Franchise Zoetermeer

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Monique Siegelaer
Petuniatuin 24
2724 NA ZOETERMEER

Boekingen per mail: zoetermeer@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 42 335 813

BOEK ZOETERMEER ONLINE

Heb je nog vragen of wil je meer informatie? Laat een bericht achter.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw telefoon nummer (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Waar mensen werken worden fouten gemaakt. Klachten worden uiteraard wel serieus genomen. Wij lossen deze graag voor u op, een tevreden klant is voor ons van groot belang. Via een melding naar het mailadres klacht@sizezero.nl gaan we er serieus mee aan de slag. Bij voorbaat dank voor uw feedback!