Tel: 088 - 008 99 00 | Email:

Contact Salons

Nu al 45 salons in binnen- en buitenland!

Size Zero Franchise Alkmaar

Franchise
In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Carla Verschut-Heilig

Groot Nieuwland 10
1811 ET Alkmaar

Boekingen per mail via: alkmaar@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-57 80 10 35

BOEK ALKMAAR ONLINE
Size Zero Franchise Almere

Franchise

Salonmanager: Bianca Schutte & Marion Swierstra

Schoonheidssalon Beachline
Kopenhagenstraat 2
1334 CA Almere

Boekingen per mail via: almere@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via:  06-82 70 17 99

BOEK ALMERE ONLINE
Size Zero Franchise Alphen a/d Rijn

Franchise

Salonmanager: Anastasia Goldenberg

ORANGE WELLNESSCLUB

Kalkovenweg 52

2401 LK ALPHEN A/D RIJN

 

Boekingen per mail via: alphen@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-517 964 85

Size Zero Franchise Amstelveen

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Natasha Chin

ALPENSTEIN
Alpen Rondweg 102, Unit G
1186EA AMSTELVEEN

Boekingen per mail via: amstelveen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-23 57 24 08

BOEK AMSTELVEEN ONLINE

 

Size Zero Amsterdam Kinkerstraat

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Romy Schemmekes

Kinkerstraat 382-384
1053 GJ Amsterdam

Boekingen per telefoon via: 088  – 008 99 00

Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.
Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar amsterdamkinkerstraat@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK AMSTERDAM ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy. 

Deze salon is ook te boeken via 

Size Zero Amsterdam Wibautstraat

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanage: Govhar Kasimova

Sportcity
Wibautstraat 224
1097 DN AMSTERDAM

Boekingen per telefoon via: 088-008 99 00

Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.
Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar amsterdam@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK AMSTERDAM WIBAUTSTRAAT ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy. 

Deze salon is ook te boeken via 

Size Zero Franchise Apeldoorn

Franchise

Salonmanager: Galina Mensinga

Helfrichstraat 48
7311 JB APELDOORN

Boekingen per mail via: apeldoorn@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 055 – 312 44 75

BOEK APELDOORN ONLINE
Size Zero Franchise Arnhem

Franchise In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Olivera Kosanovic

Jansbinnensingel 16
6811 AK Arnhem

Boekingen per mail via: arnhem@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 50 62 17 90

BOEK ARNHEM ONLINE
Size Zero Franchise Badhoevedorp

Franchise In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanagers: Stefanie Petterson

HealthCity
Sloterweg 301
1171 VB  BADHOEVEDORP

Boekingen per mail via: badhoevedorp@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 27 41 00 75

BOEK BADHOEVEDORP ONLINE
Size Zero Franchise Breda

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Franchise

Salonmanager: Mires Aalbersberg

Yorimage

Baronielaan 286

4837 BH BREDA

Boekingen per mail via: breda@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-55 46 11 95

Size Zero Franchise Culemborg

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Willy van Loon

La Peau Satin
Koopmansgildeplein 20
4105 TX Culemborg

Boekingen per mail via: culemborg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 0345 – 724905

BOEK CULEMBORG ONLINE
Size Zero Den Haag

“Extra large Salon” – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Angelique Verbraeken

Javastraat 102
2585 AV DEN HAAG

Boekingen per telefoon via: 088  – 008 99 00
Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.
Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar denhaag@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK DEN HAAG ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy.

Deze salon is ook te boeken via 

Size Zero Eersel

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Bernice Buis

Fitfactory Eersel Dreef 31 5521 GN EERSEL

Boekingen per mail via: eersel@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06 – 22 46 79 00

BOEK EERSEL ONLINE

Size Zero Franchise Eindhoven

Franchise

Salonmanager: Denise van Gerven

Hoogstraat 10
5611 JR EINDHOVEN

Boekingen per mail via: eindhoven@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 11 00 42 11

BOEK EINDHOVEN ONLINE

Size Zero Franchise Enschede

Franchise

In deze salon is ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Nicky de Vos

Trifora

Kotkampweg 65

7531 AS ENSCHEDE

Boekingen per mail via: enschede@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-81 12 98 93

BOEK ENSCHEDE ONLINE
Size Zero Franchise Gouda

Franchise

Salonmanager: Artie Hoeba-Fuertes Plana

SPORTCITY

Groenhovenpark 1

2803 PH GOUDA

Boekingen per mail via: gouda@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  06-12 70 26 16

BOEK GOUDA ONLINE
Size Zero Franchise Groningen

Franchise 

Salonmanager: Dominique Scheper van Santen

Anna de Kok Personal Trainingsstudio
Oosterstraat 29A-1
9711 NP GRONINGEN

Boekingen per mail via: groningen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 55 47 12 10

BOEK GRONINGEN ONLINE
Size Zero Franchise Haarlem

Franchise 

Salonmanager: Jerney Harteman

Fitland

Bijdorplaan 15

2015 CE HAARLEM

Boekingen per mail via: haarlem@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-12 21 65 50

BOEK HAARLEM ONLINE
Size Zero Franchise Heerhugowaard

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Astrid Harmsen

Hal Trade Center
Stationsplein 99, ingang A – unit 109
1703 WE HEERHUGOWAARD

Boekingen per mail via: heerhugowaard@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-452 928 27

BOEK HEERHUGOWAARD ONLINE

Size Zero Franchise Hilversum

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager:  Melanie Korver

Loosdrechtseweg 1A

1217 TE Hilversum

Boekingen per mail via: hilversum@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06-36 10 14 66

BOEK HILVERSUM ONLINE

Size Zero Franchise Hoofddorp

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Aziza Kassem

Bijlmermeerstraat 16
2131 HG Hoofddorp

Boekingen per mail via: hoofddorp@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06 – 46 33 01 31

BOEK HOOFDDORP ONLINE
Size Zero Franchise Hoorn

Franchise 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Anita Slijkerman

Vredehofstraat 5
1624 XG Hoorn

Boekingen per mail via: hoorn@sizezero.nl

Boekingen per telefoon via: 06 – 45084259

BOEK HOORN ONLINE
Size Zero Franchise Laren

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jerney Harteman

Florencius
Leemzeulder 31
1251 AM  Laren

Boekingen per mail via: laren@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-41948765

BOEK LAREN ONLINE

Size Zero Franchise Leerdam NIEUW

Franchise

Salonmanager Willy van Loon

La Peau Satin – vestiging Leerdam –
Meent 50
4141 AD Leerdam

Boekingen per mail via: leerdam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 0345 724905

BOEK LEERDAM ONLINE
Size Zero Franchise Leeuwarden

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jacqueline, Gerrie en Jeffrey Hoekstra (vitaliteitscoach)

Gezondheidscentrum

Rengersstate

Rengerslaan 2G

8917 DD LEEUWARDEN

Boekingen per mail via: leeuwarden@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-13856030 (ook bereikbaar via WhatsApp)

BOEK LEEUWARDEN ONLINE

 

Size Zero Franchise Leiderdorp

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Jody Kreeft

Zijlbaan 42a (ingang Yoga-loft Leiderdorp)
2352 BN Leiderdorp

Boekingen per mail via: leiderdorp@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-43 08 36 19 

BOEK LEIDERDORP ONLINE
Size Zero Franchise Malden NIEUW

Franchise – open vanaf 1 oktober 

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Priscilla van der Wielen

Kerkweg 26
6581 AW Malden

Boekingen per mail via: malden@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 23 69 55 59

Size Zero Marbella (Spanje) - POP UP

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Libby

Av. de las Naciones Unidas
B-37-A 29660
Marbella
Málaga, Spanje

Boekingen per mail via: marbella@sizezero.es
Boekingen per telefoon via: (0034) 627 847 171

BOEK MARBELLA ONLINE
Size Zero franchise Nieuwegein

franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Petra Maria de Groot – Blokdijk

Laagraven 5D
3439LG Nieuwegein

Boekingen per mail via: nieuwegein@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 29 07 47 27

BOEK NIEUWEGEIN ONLINE
Size Zero Franchise Nijmegen

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Joan Babona

Sport palace Nijmegen
Nieuwe Dukenburgseweg 7
6534 AD NIJMEGEN

Boekingen per mail via: nijmegen@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 13 38 07 73

BOEK NIJMEGEN ONLINE
Size Zero Franchise Noordwijk

Extra large salon – Kom gezellig samen!

Franchise Salonmanager: Marja Haasnoot

AZZURRO WELLNESS
Oude Zeeweg 57
2202 CJ NOORDWIJK

Boekingen per mail via: noordwijk@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  071 361 47 02

Size Zero Franchise Pijnacker

Franchise
Salonmanager: Nadia Jahangier
Katwijkerlaan 105
2641 PE PIJNACKER

Boekingen per mail via: pijnacker@sizezero.nl 

Boekingen per telefoon via: 06 – 29 07 42 22

BOEK PIJNACKER ONLINE
Size Zero Franchise Purmerend

Franchise

Salonmanager: Ilyana Shanti Harmsen

Wagenweg 12Q
1442 BX Purmerend

Boekingen per mail via: purmerend@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  085 060 62 06

BOEK PURMEREND ONLINE
Size Zero Franchise Ridderkerk

Franchise

Salonmanager: Perrette van Gorsel

Bourgondischelaan 24
2983 SH RIDDERKERK

Boekingen per mail via: ridderkerk@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-27 36 81 12

BOEK RIDDERKERK ONLINE
Size Zero Rotterdam Centrum

Extra large Salon – Kom gezellig samen!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Gül Parlar

Churchillplein 182
3011 EW Rotterdam

Boekingen per telefoon via: 088 – 008 99 00 Het hoofdkantoor is maandag t/m vrijdag bereikbaar van 09:00-18:00.  Boekingen buiten deze tijden of ingeval van onbereikbaarheid hoofdkantoor in verband met drukte s.v.p. een mail sturen naar rotterdam@sizezero.nl

Kennismaking of losse behandeling boeken?

BOEK ROTTERDAM ONLINE

Wij hanteren een 24 uurs policy.

Deze salon is ook te boeken via 

Size Zero Franchise Schiedam

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Anja

de Brauwweg 20-30, 4e toren
3125 AE Schiedam

Boekingen per mail via: schiedam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-28983935

Size Zero Franchise Tilburg

Franchise

Salonmanager: Patty Duster

CARRE BEAUTY
Koestraat 138
5014 EG TILBURG

Boekingen per mail via: tilburg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via:  06-29 33 29 93

BOEK TILBURG ONLINE
Size Zero Franchise Utrecht

Franchise 

 

momenteel wegens vakantie gesloten…

Size Zero Franchise Volendam

Franchise 

Salonmanager: Anja Zwarthoed

Pegasusstraat 16
1131 NB Volendam

Boekingen per mail via: volendam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 40802868

Size Zero Franchise Voorburg NIEUW

Franchise – geopend per september

Salonmanager: Marian Verschoor – van Luijk

Herenstraat 64
2271 CJ VOORBURG

Boekingen per mail via: voorburg@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 070 387 13 67

BOEK VOORBURG ONLINE
Size Zero Franchise Vught

Franchise 

Salonmanager:

 

Boekingen per mail via:
Boekingen per telefoon via:

 

Size Zero Franchise Woensdrecht

Franchise

Salonmanager: Natasja Buijk – de Jong

Wassevendreef 11
4641 DA Ossendrecht

Boekingen per mail: woensdrecht@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 23 95 06 49 of 0164 – 85 04 38

BOEK WOENSDRECHT ONLINE
Size Zero Franchise Zaandam

Franchise

Salonmanager: Jennifer Bouwman

Mahoniehout 10-12
1507 ED ZAANDAM

Boekingen per mail: zaandam@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06-57 70 06 03

Size Zero Franchise Zeist NIEUW

Franchise – geopend vanaf  1 augustus!

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Lisa van Blaricum

Kerkweg 9
3701 HD ZEIST

Boekingen per mail: zeist@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 13 74 41 32

BOEK ZEIST ONLINE
Size Zero Franchise Zoetermeer

Franchise

In deze salon is er ook een facial behandeling mogelijk!

Salonmanager: Monique Siegelaer

Petuniatuin 24
2724 NA ZOETERMEER

Boekingen per mail: zoetermeer@sizezero.nl
Boekingen per telefoon via: 06 – 42 335 813

BOEK ZOETERMEER ONLINE

Heb je nog vragen of wil je meer informatie? Laat een bericht achter.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw telefoon nummer (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Waar mensen werken worden fouten gemaakt. Klachten worden uiteraard wel serieus genomen. Wij lossen deze graag voor u op, een tevreden klant is voor ons van groot belang. Via een melding naar het mailadres klacht@sizezero.nl gaan we er serieus mee aan de slag. Bij voorbaat dank voor uw feedback!